Parašutista svým skokem spáchal sebevraždu. Manželce nechal před smrtí tento děsivý vzkaz!

Parašutista spáchal sebevraždu Foto: Parašutista spáchal sebevražduFoto: facebook

Existují různé způsoby, jak se navždy rozloučit s manželkou.

Capotorto Vitantonio, 27letý parašutista, věnoval své ženě Costanze Zitelliniové poslední videohovor, v němž jí jen sekundu před výskokem oznámil, že se nechystá zatáhnout za šňůru padáku, aby zažil něco úžasného předtím, než přijde o život. Floridská policie uvedla, že jakmile žena zhlédla hrůzostrašnou nahrávku, ihned běžela na základnu parašutistů. Zitelliniová údajně naléhala na zaměstnance tamní společnosti Sky Dive DeLand, aby mohla prostřednictvím vysílačky zabránit manželovi ve spáchání sebevraždy. Bylo však příliš pozdě. Vitantonio, zkušený parašutista s 600 absolvovanými skoky, už opustil letadlo. Kolem 10:25 ráno byl nalezen mrtvý na poli jihovýchodně od přistávacích ploch místního letiště.

Článek

Muž spáchal sebevraždu na Facebooku. Foto:

VIDEO 18+: Sebevražda v přímém přenosu. Muž se zastřelil, když streamoval na Facebook

Zničený muž se rozhodl ukončit svůj život opravdu děsivým způsobem.

Generální manažer Sky Dive DeLand Mike Johnson uvedl, že poskytují svým zákazníkům bezpečnou dopravu do potřebné nadmořské výšky, a to prostřednictvím těch nejudržovanějších letadel v daném odvětví. Jakmile ale člověk opustí dveřní prostor, je už zodpovědný sám za sebe. Jedna z pracovnic společnosti pak policii sdělila, že Vitantonio vypadal před odletem do výšky seskoku naprosto normálně. Asociace parašutistů USA, jejímž členem je i Sky Dive DeLand, nahlásila celkem 21 úmrtí souvisejících se seskoky s padákem z odhadovaných 3,2 milionů seskoků svých členů absolvovaných v roce 2016.

Článek

Článek

Sakra, proč mi dával podepsat tu pojistku těsně před seskokem?! Foto:

Zničil manželce padák, aby mohl utéct za milenkou. Manželka však seskok přežila!

Parašutistka Victoria Cilliersová z Anglie před pár měsíci seskočila skoro z výšky jednoho kilometru. Při pádu se jí neotevřel padák, záložní jen na 60 %. Žena i tak pád...

Článek

Jaké to je mít sex ve vzduchu? Foto:

VIDEO 18+: Pár měl SEX ve vzduchu při skoku padákem! Neuvěříte, kolik měla dívka orgasmů. Bylo jich...

Pokud jste už v sexu vyzkoušeli absolutně všechno, tohle pro vás může být zajímavým zpestřením! Jaký je sex ve vzduchu? Tenhle pár si ho vyzkoušel.