Tohle je věk, ve kterém mají ženy nejlepší sex v životě! Holky, bacha, ať ho nepropásnete!

Kdy mají ženy nejlepší sex v životě? Foto: Kdy mají ženy nejlepší sex v životě?Foto: istock.com

V jakém věku si budete sex nejvíce užívat?

Asi každého z nás už tato otázka někdy v životě napadla. V jakém věku budu na svém úplném sexuálním vrcholu? Mám před sebou ta největší sexuální dobrodružství, nebo mám tu největší vášeň už dávno za sebou? Přesně na tuto otázku se u žen se pokoušely nalézt odpověď chytré hlavičky díky aplikaci Natural Cycles.

V té 2600 žen muselo zodpovědět pár jasných otázek. Jak sexy se nyní cítí? Jak často mají orgasmus a jaký je? A jak často mají sex? Tyto otázky pak pokládaly ženám ve více věkových kategorií. A z jejich průzkumu pak vyšlo najevo, že nejlepší sex si užívají ženy ve věku 36 let a více!

Článek

Právě ženy v tomto věku mají totiž podle průzkumu nejčastěji orgasmus. A také ho mají dle všeho nejsilnější. Přes 60 % žen nad 36 let odpovědělo, že mají neuvěřitelný a častý orgasmus, zatímco u žen okolo 23 let to bylo pouze 50 %. Dámy po 36 letech se navíc v 80 % případů cítí nejvíce sexy ve svém životě, zatímco u mladých dívek si to říká pouze 56 % dívek.

Jo a mají také podle všeho nejčastěji sex. Ženy po 36 na to v 86 % případech vlítnou nejméně čtyřikrát týdně, zatímco u holek 23 a méně tuto “normu“ splňuje jen 50 % dotázaných. Ženské v 36 letech jsou zkrátka nejvíce sebevědomé, mají nejlepší orgasmus a také si sex nejvíce užívají. Co myslíte, sedí to?

Článek

Článek

Polohy s malým penisem. Foto:

Máte v kalhotách kašpárka? Těchto 10 poloh vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým penisem!

Myslíte si, že máte v kalhotách malé nádobíčko a chtěli byste partnerce dopřát v posteli sexuální bouři? Tak my vám poradíme, jak na to!