GALERIE: Beyoncé konečně prozradila, jak se opravdu jmenují její dvojčata. Líbí se vám tato neobvyklá jména?

Beyoncé s dvojčaty. Foto: Beyoncé s dvojčaty.Foto: profimedia.cz

Ostře sledovaná miminka showbyznysu mají konečně jména. Co na ně říkáte?

Tak se fanoušci i bulváry po celém světě konečně dočkali. Už je to měsíc, co slavná zpěvačka Beyoncé v tajnosti porodila svá dvojčata a lidé se od té doby marně snažili zjistit, jak se dva hvězdní potomci zpěvačky a rappera Jay-Z nakonec jmenují. V amerických plátcích se šířily různé spekulace a nejvíce se sázelo na jména Shawn a Bea. Jak se ale dalo čekat, pravda je nakonec úplně jiná.

Článek

Beyoncé se totiž novými potomky konečně pochlubila na svém Instagramu a světu při té příležitosti prozradila i jejich očekávaná jména. Její syn se tak jmenuje Sir Carter a malá dcera ponese jméno Rumi. Ano, opravdu nezvyklá a originální jména. To se však od hvězdného páru, který dal své prvorozené dceři jméno Blue Ivy, dalo tak trochu čekat. Jména pak vyvolávají nadšené reakce fanoušků po celém světě a všichni zpěvačce i jejímu neméně hvězdnému manželovi ještě jednou gratulují. Jak se jména líbí vám?

Článek

Jak se jmenují dvojčata slavné zpěvačky? Foto:

Na internet unikly jména čerstvě narozených dvojčat zpěvačky Beyoncé! Nejhůř to schytal její syn!

Lidé mají asi málo svých problémů a tak teď nově řeší ty cizí. Přesněji řečeno jména čerstvě narozených dvojčat slavné Beyoncé!

Článek

Co Beyoncé oznámila fanouškům? Foto:

GALERIE: Takhle jste ji ještě neviděli! Božská Beyoncé šokovala NAHÝMI fotkami. Ukázala na nich své…

Slavná zpěvačka prožívá nejšťastnější období ve svém životě.