Co to Fatty po rozchodu vyvádí? Mstí se restauraci a pomlouvá kamarádky své ex!

Fatty se snaží jíst zdravěji. Foto: Fatty se snaží jíst zdravěji.Foto: Instagram.com

Jeho reakce se dají částečně pochopit, ale možná je to už trochu moc.

Kolem Fatty Pillowa se toho v posledních dnech děje opravdu hodně. Nejdříve se přes chat rozešel se svou přítelkyní Sárou, což byl pro mnohé šok. Vzápětí se, jak tomu sám říká, vydal na cestu, během které chce radikálně zhubnout. Tím ovšem jeho eskapády nekončí a aktuálně využívá sociálních sítí k tomu, aby ulevil svým rozdrásaným emocím.

Článek

Před pár dny Fatty navštívil jednu pražskou restauraci a zřejmě se mu tam moc nelíbilo. To se stane, ovšem jeho reakce byla docela extrémní – vyzval své fanoušky, aby restauraci na Facebooku ohodnotili jednou hvězdičkou, tedy nejnižším možným hodnocením! Rázem se tak z oblíbeného podniku s hodnocením 4,3 stalo průměrné místo se známkou 2,8. 

Článek

Rozešli se v přímém přenosu! Foto:

VIDEO: Konec slavného youtuberského páru! Fatty se rozešel se Sárou Holanovou! Dal jí kopačky během streamu

Jeden z nejslavnějších internetových párů je nejspíš navždy minulostí.

A vedle toho ještě Fatty na svůj Instagram přidal dojemný obrázek s popiskem, že se cítí osamělý a zrazený. Pod fotkou se navíc začal hádat s kamarádkou Sáry Denisou a obvinil ji z toho, že proti němu Sáru štve. Kde je pravda, se asi nedozvíme, každopádně však přejme všem zúčastněným, ať tyto těžké okamžiky zvládnou co nejlépe!

Článek

Podívejte se na Fattyho do galerie: