GALERIE: Našel si Fatty novou holku? Slavný youtuber šokoval fanoušky romantickou fotkou se sexy moderátorkou!

Vážně má Fatty novou holku? Foto: Vážně má Fatty novou holku?Foto: Instagram.com

Opravdu už našel streamer po rozchodu se Sárou Holanovou novou lásku?

Už je to pár měsíců, co se známý internetový provokatér Fatty Pillow bouřlivě rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Sárou Holanovou a youtuber jako by od té doby začal zcela nový život. Začal cvičit, rapidně hubne a změna životního stylu je na něm vidět čím dál víc. V poslední době navíc hýří dobrou náladou a mnoho fanoušků už by mu přálo další přítelkyni. A nyní si i chvilku mysleli, že se ji dočkal.

Článek

Fatty totiž šokoval své fanoušky na Instagramu fotkou, na níž byl vyfocen v objetí s půvabnou moderátorkou Evou Decastelo a k obrázku dal provokativní status: „S číčou na rande.“ Mnohým tak ihned prolétlo hlavou, že si Fatty možná konečně našel novou, a tentokrát i o něco slavnější a starší přítelkyni. Fatty ale dal pod svůj status výmluvný hastag kappa, což je výraz pro vtip, který není myšlen vážně.

Eva je zkrátka jen kamarádkou, s níž youtuber spolupracuje. I přesto ovšem své fanoušky provokoval ještě jednou fotkou, na níž mu dává moderátorka pusu. Tak snad se příště pochlubí už svou reálnou přítelkyní.

Článek

Článek

Co napsala Sára o Kazmovi? Foto:

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Známý internetový provokatér si musel vyslechnout celkem závažné obvinění.