VIDEO: Skandál! MikeJePan a TVTwixx se vloupali do opuštěné školy, v které zabíjel sériový vrah. Chtěli z ní ukrást…

TVTwixx a MikeJePan v opuštěné škole. Foto: TVTwixx a MikeJePan v opuštěné škole.Foto: youtube.com

Mají internetoví provokatéři na triku další problém?

Youtuberská partička TVTwixx se v poslední době začala věnovat tvz. urbexu, tedy prozkoumávání opuštěných budov, které ovšem není v mnohých případech zrovna legální. Ostatně, o jejich výletu do vily Radovana Krejčíře slyšel asi každý. Nyní se, společně s kamarádem MikeJePan, podívali do další velmi kontroverzní budovy. Navštívili totiž opuštěnou školu v Litoměřicích, v níž před více než padesáti lety figuroval školník, který zabíjel tamní děti a údajně zde své oběti i ukrýval.

Článek

Internetoví provokatéři se proto rozhodli strašidelnou budovu prozkoumat a podle svých slov si z ní odnést nějaký ten suvenýr. Jenže škola nakonec nebyla tak zchátralá a opuštěná, jak si kluci zpočátku mysleli. Svítilo zde světlo a bylo jasné, že v budově se nachází i někdo další! Ani to ovšem partičku nezastavilo a prozkoumali většinu objektu. Došli dokonce i k tajemným tunelům, kde prý vrah schovával své oběti. A nutno říct, že zde pořídili dosti strašidelné záběry.

Během svého výletu si pak dali za cíl odnést z budovy ten nejšílenější suvenýr. Zatímco Danny chtěl ukrást obyčejný věšák a Mike vánoční stromek, jeden z jejich kumpánů zde našel dokonce luxusní peněženku. K žádné krádeži ovšem nakonec nedošlo, jelikož zde většinu věcí zapomněli. Partu totiž kdosi vyrušil a oni spěchali co nejrychleji pryč. Jejich další velice kontroverzní bádání se už během jednoho dne stalo velkým virálním hitem. Nejsou už ale podobné kousky na hranici zákona, jimiž mohou inspirovat své fanoušky, už přece jen trochu moc?

 

Článek

Článek

Není tohle už opravu moc? Foto:

Partička TVTwixx hrála hru Modrá velryba! Opravdu kvůli ní youtuber skočil z mostu?

Internetoví provokatéři si posvítili na největší kauzu posledních dní. Jak to dopadlo?