VIDEO: Youtuber se snaží hrát na Kazmu a dělá si srandu z MikeJePan nebo Pstruha. Není ale lidem pro smích?

Prank na youtubery. Foto: Prank na youtubery.Foto: facebook.com a youtube.com

Máme tu nový virální hit, nebo spíš pořádný trapas.

O českém youtuberovi z kanálu FIZIstyle jste možná ani ještě neslyšeli. Nepříliš známá internetová hvězdička se snažila v uplynulém roce zaujmout rádoby vtipnými prankcally, v nichž volal známým youtuberům a dělal si z nich legraci. Jeho videa a vtípky ovšem měly často dost rozporuplný výsledek. On se ale rozhodně nevzdává a nyní přišel s revolučním projektem, v němž to vypadá, jako by si hrál rovnou na nového internetového Kazmu. Moc mu to ale nevychází.

Článek

Co napsala Sára o Kazmovi? Foto:

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Známý internetový provokatér si musel vyslechnout celkem závažné obvinění.

Hned na začátku videa nám představuje dle jeho názoru největší webový projekt, z něhož nám prý spadne brada. Vytvořil totiž stránku fizicall.cz, z níž prý můžete zavolat komukoliv z jakéhokoliv čísla. Prostě si můžete zadarmo zavolat třeba z čísla svého úhlavního nepřítele a udělat si tak legraci z úplně každého.

Sám Fizi pak svou novou službu ukazuje na příkladu dalších youtuberů, kterým volá a dělá si z nich srandu pod číslem jiné internetové hvězdičky. Provokatérovi MikeJePan tak údajně volá z čísla Dannyho z TVTwixx a Pstruhovi zase zavolá jako Psychopat Bejr. Co na plat, že jeho prankové hovory nejsou moc vtipné a známí youtubeři se vlastně ani příliš nenachytají, Fizi se směje stejně.

Navíc to vypadá, že ani samotná stránka nebude tak revolučním hitem, jak si youtuber myslí. Mnoho lidí totiž podle komentářů jeho stránce a tomu, že je volání zadarmo, příliš nevěří. Uvidíme, jestli se i přes rozporuplné video přece jen dočká virálního hitu. Podle nás tady ale nový Kazma asi nevyroste.

Článek

Článek